בשנים האחרונות בחינת הבגרות עברה טלטלות ושינויים רבים. החל במבנה הבחינה עצמו וכלה באופן הניקוד וברמת השאלות.
הניסיון שלי בהגשה לבגרות הוא רב ומגוון, עד היום צברתי 13 שנות הגשה לבגרות. בשנות עבודתי בתיכון הבית של תמר צברתי ניסיון רב בהגשה לבגרות של תלמידים לקויי למידה, עזרתי להם להתמודד עם קשיים שונים ומגוונים, אני מכיר היטב את ההתאמות השונות ואת דרכי ההתייחסות של משרד החינוך אליהן, אופן הניקוד ומשמעות האיבחונים.
מטבע הדברים, רוב התלמידים ניגשו לבגרות של 3 יחידות, אך במהלך השנים הקמתי בבית הספר גם קבוצות של 4 יחידות ואף הגשתי תלמידים בודדים לבגרות של 5 יחידות. צברתי ניסיון רב ומיומנות בהנגשת החומר היבש, המשעמם והלפעמים קשה ואני משתדל לעשות זאת באוירה כיפית, מובנת ומעניינת.
אני תמיד שואף להנחיל את האהבה למתמטיקה בקרב תלמידי (ומדי פעם אני מתמלא סיפוק כשהיעד הזה מתגשם)
כיום אני מגיש לבגרות בפרוייקט של משרד החינוך במספר תיכונים כ-12 כיתות בשנה ב-3 מחזורים: מועד חורף, קיץ ומועד ב'.

 

תוכנית השלמת בגרות – חורף 2015 – כללי

מעבר לעבודתי במערכת החינוך, אני גם מציע לבוגרי תיכון, יוצאי צבא ומבוגרים בניית תוכנית אישית להכנה לבגרות, בין אם זה שדרוג יחידות, שיפור הציון או היבחנות ראשונה. מידת ההצלחה של תלמידי קרובה ל-100% ואני משקיע מאמץ רב, בסבלנות אין קץ ומחוייבות להצלחתם.
אם ברצונכם לגשת לבגרות הבאה, 3, 4 או 5 יחידות, אשמח לייעץ לכם בבניית תוכנית אישית המתאימה לצרכים שלכם, בשעות הנוחות לכם – בוקר או ערב, ובהיקף המתאים ליכולתכם – פריסת ההיבחנות לאורך השנה או הכנה לכל המבחנים יחד. אל תהססו לפנות אלי בכל שאלה או לקבלת ייעוץ בלתי מחייב.

כשבועיים לפני הבגרות ניתן להצטרף למרתונים בכיתת הלימוד שלי, במהלך המרתון אני מחלק את הזמן בין לימוד החומר, תירגול ובחינות סימולציה.

עיברו לדף פרטים על המרתון הקרוב.

 

תוכנית השלמת בגרות – חורף 2015 ללקויי-למידה

מעוניינים להשלים בגרות? שיטות ההוראה הקונבנציונאליות אינן יעילות עבורכם?
אשמח להתאים לכם תוכנית עבודה אישית לקראת הבגרות שתתקיים בינואר 2015.
הקורס מלווה בחוברות עבודה "מתמטיקה ויזואלית" מאת פנינה גלבוע אשר נכתבו במיוחד עבור לקויי למידה אך מתאימים לכולם.

נרשמים לפני חודש אוגוסט יזכו לסדנאת הכנה לקראת הקורס בה נלמד להכיר מושגים בסיסיים, שימושים מתקדמים במחשבון וכלים נוספים שיסייעו לכם להפחית את הלחץ ובניית הביטחון לקראת הלמידה עצמה.
[symple_toggle title="מעוניינים לקבוע פגישת ייעוץ לא מחייבת? צרו קשר"]

בשיחת טלפון/ סמס: 054-7823684
בפייסבוק: מתמטי.קום או בפייסבוק האישי של אבנר
בדוא"ל: avner@matemati.com

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[/symple_toggle]

בגרות – מידע נוסף

כיום בעידן האינטרנט, קיימת גישה למצבור עצום של בחינות מתכונת, מבחני בגרות קודמים, ספרי לימוד וחומרי למידה נוספים. במשך הזמן אוסיף עוד ועוד תכנים לאתר בהם ניתן להשתמש באופן חופשי – חלקם מקוריים וחלקם קישורים מאתרים נוספים בתחום.

לפרטים על מבנה בחינת הבגרות החדשה.