הכנה לשנה הבאה

פעילויות הקיץ של מתמטי.קום משלבות אתגרים מהנים ועידוד הסקרנות הטבעית עם למידה. בבניית התכנים תמיד נלקח בחשבון יסוד ההנאה והכיף, על מנת להעניק למפגשים טעם שהולם יותר את אוירת חופשת הקיץ. יחד עם זאת, הפעילות מכוונת מאד ללמידה, להבנה וליישומן של פרקטיקות שנלמדו, יחד עם פרקטיקות חדשות. הפעילויות שלנו יעזרו לכם לנטרל את התופעה של דעיכת הידע בחודשי הקיץ המאפיינת תלמידים רבים ובאה לידי ביטוי מיד עם תחילת שנת הלימודים ואף לגלות את טעמה המרתק והמרגש של המתמטיקה.

הקורס מכוון להבין טוב יותר את המורה בכיתה, למזער את מידת החרדה ולספק נקודת פתיחה בטוחה לשנת הלימודים הקרובה לתלמידי יסודי, חטיבת הביניים ותיכון.
בכיתה משולבים עזרי למידה משניים כמו משחקי קופסא, מחשבים, לוח, מקרן לצד כלי-נגינה לתלמידים שהפסקות תכופות ומרעננות חשובות להם.

השיעורים באורך שעתיים מתקיימים פעמיים בשבוע לאורך כל אוגוסט וספטמבר

[symple_toggle title="מעוניינים להצטרף לאחת הקבוצות או לקבוע שיעור פרטי?
נשמח לספק לכם מידע נוסף"]

בשיחת טלפון/ סמס: 054-7823684
בפייסבוק: מתמטי.קום או בפייסבוק האישי של אבנר
בדוא"ל: avner@matemati.com

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[/symple_toggle]

הוראה מתקנת בחופשה

אם יש לכם הפרעות קשב או לקות למידה – ומוכרת לכם ההרגשה של קושי להניע את עצמכם לפעולה, בטח לפעולה שדורשת הכנת השיעורים לחופש.
אל תמתינו עד סוף אוגוסט, במהלך החופשה רוב האנשים נוטים לשכוח נושאים שכבר למדו, לשם כך הומצאו השיעורים לחופש. תופתעו לגלות כמה שונים נראים שיעורי המתמטיקה בבית הספר כאשר מגיעים אליהם עם הכנה.
זו ההזדמנות לקחת הנחייה אישית ועזרה בהתארגנות, פריסת החומר בהתאם לכמות ולזמן שנותר, ולמידה בכיף תוך ניצול מקסימלי של הזמן הפנוי בחופש ועמידה ביעדים שנציב לעצמנו.
[symple_toggle title="מעוניינים לקבוע הנחייה אישית?"]

צרו קשר בטלפון/ סמס: 054-7823684
בפייסבוק: מתמטי.קום או בפייסבוק האישי של אבנר
בדוא"ל: avner@matemati.com

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[/symple_toggle]