קורס מתמטיקה הכנה לשנה הבאה

פעילויות הקיץ של מתמטי.קום משלבות אתגרים מהנים ועידוד הסקרנות הטבעית עם למידה. בבניית התכנים תמיד נלקח בחשבון יסוד ההנאה והכיף, על מנת להעניק למפגשים טעם שהולם יותר את אוירת חופשת הקיץ. יחד עם זאת, הפעילות מכוונת מאד ללמידה, להבנה וליישומן של פרקטיקות שנלמדו, יחד עם פרקטיקות חדשות. הפעילויות שלנו יעזרו לכם לנטרל את התופעה של דעיכת הידע בחודשי הקיץ המאפיינת תלמידים רבים ובאה לידי ביטוי מיד עם תחילת שנת הלימודים ואף לגלות את טעמה המרתק והמרגש של המתמטיקה.

קבוצות הכנה לשנה הבאה:

במהלך חופשת הקיץ יתקיימו מפגשים קבוצתיים במטרה לחזק ולבסס את הידע שנלמד בשנה שחלפה ובניית ההקשר שלו לנושאים העומדים להילמד בשנה הקרובה.

kita_1


עולים לכיתות א-ג
– מפגשים חוויתיים בחלל פתוח למשחקים למידה והיכרות עם עולם המספרים בכל חמשת החושים. שילוב של מחשבים ככלי לימוד, למידה תוך משחק והקניית ביטחון עצמי מול מושגים מתמטיים. היכרות עם הקשר של מתמטיקה לאומנות ויצירתיות, משחקי הגיון חברתיים. אתגרי חשיבה וגירוי הסקרנות הטבועה בכל ילד למציאת כללים אוניברסליים בעולם.

kita_2
עולים לכיתות ד-ו – מפגשי למידה בעבודה עצמית ובהנחייה אישית – חוברות עבודה אישיות בהן נושאים מרכזיים לחזרה ומבואות לנושאים שעתידים להילמד. בשילוב עם פעילויות מחשב ומשחקי קופסה לפיתוח מיומנויות מתמטיות ספציפיות.
המתקדמים יכולים להמשיך עבודה בבית המבוססת על חוברות הלימוד.

kita_3


עולים לכיתות ז-ט
– הכנה לחטיבת הבייניים, ביסוס היסודות ומפגש עם נושאים עתידיים – בניית תוכנית למידה אישית לכל תלמיד ושימוש באמצעים חזותיים

 

kita_4


עולים לכיתות י-יב
– קבוצות לפי שאלון הבחינה יפתחו בהתאם להרשמה – מ-2 ומעלה בקבוצה.
 
 
 
[symple_toggle title="לפרטים נוספים, הרשמה, מועדים ושעות – לחצו כאן"]

נשמח לספק לכם מידע נוסף
בשיחת טלפון/ סמס: 054-7823684
בפייסבוק: מתמטי.קום או בפייסבוק האישי של אבנר
בדוא"ל: avner@matemati.com

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[/symple_toggle]
 
 
 

שיעורים פרטיים בקיץ:

הרבה פעמים תלמידים מרגישים לא נוח בקבוצה, מסיבות רבות ומגוונות ומעדיפים שיעור אינטימי בקצב אישי, עם תכנים מותאמים לחומר הנלמד ולקשיים. מבנה שיעור כזה מאפשר תהליך ליווי צמוד, הכרות עמוקה בין מורה לתלמיד ועבודה על נקודות חולשה אישיות.

1X11X1

הקיץ הוא הזדמנות לצאת למסע למידה בהנחיה אישית 1 על 1, עבור תלמידי כל הכיתות ובכל הרמות – לסגירת כל הפערים, לעזרה בעבודות לחופש, הכנה לבגרות וכו'. אפשר להפגש באופן חד פעמי, על בסיס עזרה נקודתית או לקבוע תוכנית לכל תקופת החופש.

sppedלקויי למידה והוראה מתקנת:

ם יש לכם הפרעות קשב או לקות למידה – ומוכרת לכם ההרגשה של קושי להניע את עצמכם לפעולה, בטח לפעולה שדורשת הכנת השיעורים לחופש.
אל תמתינו עד סוף אוגוסט, במהלך החופשה רוב האנשים נוטים לשכוח נושאים שכבר למדו, לשם כך הומצאו השיעורים לחופש. תופתעו לגלות כמה שונים נראים שיעורי המתמטיקה בבית הספר כאשר מגיעים אליהם עם הכנה.
זו ההזדמנות לקחת הנחייה אישית ועזרה בהתארגנות, פריסת החומר בהתאם לכמות ולזמן שנותר, ולמידה בכיף תוך ניצול מקסימלי של הזמן הפנוי בחופש ועמידה ביעדים שנציב לעצמנו.

arrowbagrutמסלול אישי לבגרות:

תוכנית אישית להשלמת בגרות 3, 4 ו-5 יחידות.  בלמידה פרטית בזמן ובקצב שלכם. לא נדרש ידע מוקדם.
הקורס מכוון להבין טוב יותר את המורה בכיתה, למזער את מידת החרדה ולספק נקודת פתיחה בטוחה לשנת הלימודים הקרובה לתלמידי יסודי, חטיבת הביניים ותיכון. בכיתה משולבים עזרי למידה משניים כמו משחקי קופסא, מחשבים, לוח, מקרן לצד כלי-נגינה לתלמידים שהפסקות תכופות ומרעננות חשובות להם.

[symple_toggle title="לפרטים נוספים, הרשמה, מועדים ושעות – לחצו כאן"]

נשמח לספק לכם מידע נוסף
בשיחת טלפון/ סמס: 054-7823684
בפייסבוק: מתמטי.קום או בפייסבוק האישי של אבנר
בדוא"ל: avner@matemati.com

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[/symple_toggle]